Teencamp

Pantomima, pouliční evangelizace, modlitby za lidi ve městě, poradenský tým, hry pro děti, sportovní turnaje, semináře pro tvůj duchovní růst…


Teencamp

Pantomima, pouliční evangelizace, modlitby za lidi ve městě, poradenský tým, hry pro děti, sportovní turnaje, semináře pro tvůj duchovní růst…

"TeenCamp“ je týdenní městský camp, který si klade za cíl oslovit mladou generaci evangeliem v praxi a nadchnout mladé služebníky pro Boží dílo. Realizace této vize probíhá v terénu různou formou v několika týmech, kde každý slouží, jak je mu nejbližší. Zkrátka zapojit se může každý!O co vlastně jde?

Myšlenka TeenCampu vychází z Ježíšovy výzvy: „Jděte…“ Chceme vyjít ze svých kostelů a společenství do ulic našich měst, chceme vyjít za hranici svého pohodlí a nevšímavosti na místa, která jsou zpustošená a k lidem, kteří potřebují uzdravení a novou naději. Naší touhou je vidět probuzení mezi mladými lidmi v tomto národě, naší největší zbraní je láska, kterou jsme poznali v Kristu. Zadarmo jsme dostali, zadarmo chceme dávat!

Spolupracujeme s církví (církvemi) v daném městě. Podporujeme již stávající službu a pomáháme začít novou.

Ve 4 městech se nám již díky Teencampu podařilo vytvořit kluby pro děti, kde se mladí z ulice mohou setkat s křesťany a s Bohem. 


Pantomima a tanec

S týmem dobrovolníků budeme ukazovat lidem v ulicích, jak úžasný je Bůh a Jeho láska k nám – skrze pantomimu a tanec. K týmu herců budeme potřebovat i tým dobrovolníků, kteří budou zvát lidi na scénky, hovořit s nimi o smyslu jejich života a další.


Sportovní tým

Turnaje ve volejbalu, fotbalu, basketbalu podle možností a zájmu. Naší touhou je ukázat děckám, že úcta k soupeři, spravedlnost a fair play jsou dobré nejen ve sportu, ale i životě. Bylo by rovněž skvělé, kdyby se po TeenCampu podařilo vytvořit nějakou pravidelnou sportovní aktivitu, kam by mohli chodit a prohlubovat vztahy s místními křesťany skrze to, co je jim blízké.

Golgotiáda

Odpoledne dětských her a soutěží pro všechny. Trochu boje, běhání, házení, lezení, střílení jak pro mladé muže, tak pro jemné slečny.


Speciální aktivity a události

Během večerů připravujeme speciální aktivity a události ve městě, jako jsou koncerty, grilovačky, přednášky atd. Především jsou určené pro teenagery a rodiče dětí, které jsme potkali během odpoledních aktivit.

Pouliční evangelizace

Pokud je pro tebe jednodušší s lidmi přímo mluvit a modlit se za ně, můžeš se zapojit zde. Variant, jak lidi oslovit, máme více a je také možnost připojit se k nějakému jinému týmu, povídat si s lidmi a modlit se za ně (např. při představení pantomimy).


Modlitební a chválící team

Věříme, že k dobrému „boji“ potřebujeme i modlitební podporu, která nám bude „krýt záda“. Modlitební a chválící tým je vždy umístěn poblíž „centra“ dění odpoledních aktivit. Slouží k posílení, odpočinku a k modlitbám za věci, které se zrovna v parku dějí.Pokud vám to přijde zajímavé a chtěli byste vědět víc, nebo chcete Teencamp u vás ve městě, ozvěte se nám na:

honza@mpkc.cz