Konektor


Konektor

Konektor je akce (nejen) pro mladé, která spojuje křesťany napříč městy a denominace: „nezáleží, odkud jsi – pojď se připojit“. Společně hrajeme hry, poznáváme jeden druhého, čteme Boží slovo, rosteme, chválíme nebeského tatínka a budujeme Rodinu.Během roku pořádáme 2 až 3 večerní akce a jednu celovíkendovou


Svědectví účastnice:

Ahoj,

Moc děkuji za organizaci a za to všechno jak jste to tam připravili. Bylo to super a myslím, že všechno bylo dobře naplánované. Tím, že se všechny věci řešily otevřeně a občas nešlo všechno přesně podle plánu, tak to nevypadalo tak "strojeně" :)

Mně osobně konektor strašně moc pomohl. Už v prvních chvílích jsem z úst ostatních slyšela přesně to, co jsem potřebovala, a z původního plánu útěku se mi stalo pomyšlení, že bych měla odjet, téměř nepředstavitelné. Konektor je určitě místo, kde jsem překonala svůj strach vyjadřovat víc Bohu svou chválu a lásku k němu. Zažila jsem několik skvělých rozhovorů s lidmi, kteří mě podpořili jít dál za Bohem a přibližovat se mu. Byla to pro mě z duchovního hlediska opravdu zlomová akce, na kterou jen tak nezapomenu :)

 

Přijala jsem pro můj život pár důležitých proroctví a zjistila jsem, že jsem zdaleka neznala a nevyužívala všechna obdarování, která do mě Bůh vložil. Také moc děkuju za pozvání právě sester, které mají prorocký dar. Stálo to opravdu za to a některá jejich slova mi potvrdila v neděli, poslední den na konektoru, úplně neznámá žena. To se mi ještě asi nestalo :) 

 

Ještě jednou děkuji za příjemně strávený čas a celkovou organizaci všem, kteří se na tom podíleli. Kapely byly mimochodem úplně super :))