Rock Solid

Dávat mladým lidem naději, že v tomto světě nemusí žít pouze „obyčejné“ životy na ulici, ale že je mohou prožít hodnotně a dobře.


Rock Solid

Dávat mladým lidem naději, že v tomto světě nemusí žít pouze „obyčejné“ životy na ulici, ale že je mohou prožít hodnotně a dobře.

Slova „Rock Solid“, znamenají v angličtině „pevná skála“. Máme jen jeden život – jenom jednu šanci ho správně prožít. Proto chceme stavět svůj život na skále, na pevné skále, kterou je Ježíš. A když přijdou problémy, náš život se jen tak nezhroutí. Bude pevně stát, protože bude mít ten správný základ!


Rock Solid služba je křesťanská volnočasová práce s dětmi a mládeží v Česku. Je založena na pravidelných klubových setkáváních s teenagery v Rock Solid centrech, na víkendových pobytech a táborech a individuálních přátelských setkáních.CO NA KLUBECH PODNIKÁME?

Hrajeme normální i pořádně bláznivé hry, vedeme diskuze na různá témata, zažíváme spoustu legrace a v neposlední řadě se také zamýšlíme nad životem. S tématy, jako jsou „vztahy, závislosti, rodiče, škola, odpuštění atd.“, jsme v kontaktu neustále.

Kluby jsou otevřeny především pro puberťáky ve věku 12 - 18 let. Mezi nás přicházejí zejména ti z problematických rodin a prostředí, kteří se často vydávají nevhodným životním směrem a následují nezdravé příklady dospělých. Teenagerům nabízíme bezpečné prostředí, kde můžou poznávat sami sebe a Pána Ježíše, navazovat kvalitní přátelské vztahy a budovat partu.

Kluby a centra jsou na těchto místech
OTEVŘENOST A RŮSTZáleží nám také na tom, aby se s mladými lidmi pracovalo na dalších nových místech. Jsme otevření podpořit a trénovat nové vedoucí klubů nebo třeba jen jednoduše povzbudit a sdílet své zkušenosti. Přeložili jsme také materiál s celoročním programem na klubech a nabízíme ho veřejnosti.


Zde je ochutnávka prvního klubového setkání "Pevná skála" z našeho Rock Solid ManuáluPDF
Máme i povedené video z klubů a akcí!


Vzpomínka na Rock Solid camp 2017
Protože většina dětí a mladých lidí, se kterými pracujeme, pochází z poměrně chudých rodin, pořádáme pro ně akce nízkonákladového charakteru a za nízké ceny. I přesto se ale stává, že některé děti si nemohou dovolit na akci jet.

Proto jsme se rozhodli požádat Vás o příspěvek, který by jim to umožnil.


RS fond a službaZAUJALA VÁS NAŠE SLUŽBA A CHCETE VĚDĚT VÍCE? 

CHTĚLI BYSTE SE ZAPOJIT?

 

Zkontaktujte se s vedoucím Rock Solid služby Honzou Jankem na honza@mpkc.cz

anebo se přihlaste k odběru našich měsíčních newsletterů  na info@mpkc.cz