Konektor


Konektor

Konektor je akce (nejen) pro mladé, která spojuje křesťany napříč městy a denominace: „nezáleží, odkud jsi – pojď se připojit“. Společně hrajeme hry, poznáváme jeden druhého, čteme Boží slovo, rosteme, chválíme nebeského tatínka a budujeme Rodinu.AKCE!

Blíží se nám další akce Konektoru. Pro další info:

ZDEChceme spojovat mladé lidi z různých míst a různých společenství v jednu partu, které bude spolu dobře. Můžeš tu získat nová přátelství, vyzkoušet nové věci, užít si dobrou hudbu, poznávat Boha, zablbnout si, inspirovat se, posunout své hranice či najít nový směr. Přes skvělý program na pódiu, který nás čeká, věříme, že tenhle víkend není jen o hostech nebo řečnících. Je hlavně o nás, obyčejných lidech, a našem neobyčejném Bohu. Jsi tu vítán, ať už ho znáš, nebo máš zájem vědět o něm víc.Během roku pořádáme 2 až 3 večerní akce a jednu celovíkendovou


Svědectví účastnice:

Ahoj,

Moc děkuji za organizaci a za to všechno jak jste to tam připravili. Bylo to super a myslím, že všechno bylo dobře naplánované. Tím, že se všechny věci řešily otevřeně a občas nešlo všechno přesně podle plánu, tak to nevypadalo tak "strojeně" :)

Mně osobně konektor strašně moc pomohl. Už v prvních chvílích jsem z úst ostatních slyšela přesně to, co jsem potřebovala, a z původního plánu útěku se mi stalo pomyšlení, že bych měla odjet, téměř nepředstavitelné. Konektor je určitě místo, kde jsem překonala svůj strach vyjadřovat víc Bohu svou chválu a lásku k němu. Zažila jsem několik skvělých rozhovorů s lidmi, kteří mě podpořili jít dál za Bohem a přibližovat se mu. Byla to pro mě z duchovního hlediska opravdu zlomová akce, na kterou jen tak nezapomenu :)

 

Přijala jsem pro můj život pár důležitých proroctví a zjistila jsem, že jsem zdaleka neznala a nevyužívala všechna obdarování, která do mě Bůh vložil. Také moc děkuju za pozvání právě sester, které mají prorocký dar. Stálo to opravdu za to a některá jejich slova mi potvrdila v neděli, poslední den na konektoru, úplně neznámá žena. To se mi ještě asi nestalo :) 

 

Ještě jednou děkuji za příjemně strávený čas a celkovou organizaci všem, kteří se na tom podíleli. Kapely byly mimochodem úplně super :))