KONEKTOR 2022 - Víra ve vírech doby - ZRUŠENO


KONEKTOR 2022 - Víra ve vírech doby - ZRUŠENO

KONEKTOR akce, která spojujeINFO

  • Datum 10. června 2022 až 12. června 2022
  • Místo KS Praha, Na Žertvách 23, Praha 8

POZOR DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
Je nám to moc líto, ale z důvodu malého počtu přihlášených jsme se rozhodli akci zrušit a nechat ji na příští rok, pokud nám Bůh nenaznačí jinak. Přípravy probíhaly v plném proudu, ale museli jsme se takto rozhodnout.
Děkujeme za pochopení
Tým Konektor

Chceme spojovat mladé lidi z různých míst a různých společenství v jednu partu, které bude spolu dobře. Můžeš tu získat nová přátelství, vyzkoušet nové věci, užít si dobrou hudbu, poznávat Boha, zablbnout si, inspirovat se, posunout své hranice či najít nový směr. Přes skvělý program na pódiu, který nás čeká, věříme, že tenhle víkend není jen o hostech nebo řečnících. Je hlavně o nás, obyčejných lidech, a našem neobyčejném Bohu. Jsi tu vítán, ať už ho znáš, nebo máš zájem vědět o něm víc.

Konektor 2022 proběhne 10. - 12. června 2022 (pátek až neděle) v Praze, v prostorách KS Praha, Na Žertvách 23, Praha 8. Letos nás čeká již DEVÁTÝ ročník.

Cena: 200 Kč při přihlášení do 3. června a zaslání poplatku na účet MPK.
300 Kč při přihlášení po 3. červnu nebo na místě.
Cena na 1den (pouze sobota): 200 Kč

 

Co se bude dít?

Kapely

 

Ben Drápal

 

Písničky Bena Drápala jsou velmi emotivní, básnické a osobní. Ale hlavně – Benjamin Drápal má co říci. Ač se stylově pohybuje spíše někde ve vodách dnes populárního indie folku, většina jeho textů inklinuje k modlitbě a uctívání. Benova hudba vychází jak z vedení chval, tak z pouličního buskingu. Je modlitbou i výkřikem. Tichá a jemná, ale zároveň divoká, bojující s rachotem mořského příboje. Sotva tento mladý hudebník vstoupil na prkna naší křesťanské scény, už na ní zanechává jasné stopy.

https://www.youtube.com/user/bedepal

 

Řečníci

Dany a Verča

 Jsme mladý pár, který miluje Ježíše a věří v jednoduché evangelium, které je doprovázeno zázraky a uzdraveními. Věříme v Boží Otcovskou lásku v záchraně druhých lidí a proměně jejich životů. Toužíme vidět a zjevovat Boží slávu na této zemi.

https://www.youtube.com/channel/UCd-A9gSU36z9JKiOtio0XXA