Teencamp

Pantomima, pouliční evangelizace, modlitby za lidi ve městě, poradenský tým, koncerty, hry pro děcka, sportovní turnaje, Legoprojekt…


Teencamp

Pantomima, pouliční evangelizace, modlitby za lidi ve městě, poradenský tým, koncerty, hry pro děcka, sportovní turnaje, Legoprojekt…

"TeenCamp“ je týdenní městský camp, který si klade za cíl oslovit mladou generaci evangeliem v praxi a nadchnout mladé služebníky pro Boží dílo. Realizace této vize probíhá v terénu různou formou (pantomima, pouliční evangelizace, modlitby za lidi ve městě, poradenský tým, koncerty, hry pro děcka na sídlišti, sportovní turnaje, Legoprojekt…). Zkrátka zapojit se může každý!


O co vlastně jde?

Myšlenka TeenCampu vychází z Ježíšovy výzvy: „Jděte…“ Chceme vyjít ze svých kostelů a společenství do ulic našich měst, chceme vyjít za hranici svého pohodlí a nevšímavosti na místa, která jsou zpustošená a k lidem, kteří potřebují uzdravení a novou naději. Naší touhou je vidět probuzení mezi mladými lidmi v tomto národě, naší největší zbraní je láska, kterou jsme poznali v Kristu. Zadarmo jsme dostali, zadarmo chceme dávat!

 

 


Pantomima a tanec

S týmem herců a dobrovolníků z našich řad, budeme ukazovat lidem v ulicích, jak úžasný je Bůh a Jeho láska k nám. K týmu herců budeme potřebovat i tým dobrovolníků, který si vyzkouší, jaké to je, hrát "naživo", zvát lidi na scénky, hovořit s nimi o smyslu jejich života a další.


Sportovní tým

Turnaje ve volejbalu, fotbalu, basketbalu podle možností a zájmu. Naší touhou je ukázat děckám, že úcta k soupeři, spravedlnost a fair play jsou dobré nejen ve sportu, ale i životě. Bylo by rovněž skvělé, kdyby se po TeenCampu podařilo vytvořit nějakou pravidelnou sportovní aktivitu, kam by mohli chodit a prohlubovat vztahy s místními křesťany skrze to, co je jim blízké.


Golgotiáda

Odpoledne dětských her a soutěží pro všechny. Trochu boje, běhání, názení, lezení, střílení jak pro mladé muže tak pro jedné slečny.

Koncerty a grilovačky

Během večerů připravujeme ve měsně koncerty, grilovačky, přednášky a jiné aktivity především určené pro rodiče dětí, které jsme potkali během odpoledních aktivit.Pro koho to je?

  • Pro každého, kdo nemíní jen sedět doma, ale chce vidět změnu v naší společnosti.
  • Pro každého, kdo se odmítá zařadit do proudu všednosti a touží vykročit do plnosti života s Kristem.
  • Pro každého, kdo se chce připojit k téhle bandě a zažít něco nového.
  • Pokud je ti víc než 15 let, rádi tě uvidíme!