Service of YFC Czech

Clubs, youth meetings, weekends, conferences, spiritual renewal ...


Service of YFC Czech

Clubs, youth meetings, weekends, conferences, spiritual renewal ...

Mládež pro Krista je nezisková misijní organizace. Toužíme po tom, aby každý člověk v našem národě poznal Ježíše. Chceme, aby mladí lidé nebyli závislí na tom, co jim nabízí dnešní doba, ale aby se stali svobodnými v Kristu. Chceme spolupracovat a spojovat, naším cílem je rozvíjet již existující práci, nebo podpořit či pomoct s nastartováním místních aktivit. Jsme součástí celosvětové organizace Youth for Christ.


Rock Solid Club

Rock Solid Club


Slova „Rock Solid“, znamenají v angličtině „pevná skála“. Máme jen jeden život – jenom jednu šanci ho správně prožít. Proto chceme stavět svůj život na skále, na pevné skále, kterou je Ježíš. A když přijdou problémy, náš život se jen tak nezhroutí. Bude pevně stát, protože bude mít ten správný základ!


Více

Teencamp

Teencamp


"TeenCamp“ je týdenní městský camp, který si klade za cíl oslovit mladou generaci evangeliem v praxi a nadchnout mladé služebníky pro Boží dílo. Realizace této vize probíhá v terénu různou formou (pantomima, pouliční evangelizace, modlitby za lidi ve městě, poradenský tým, koncerty, hry pro děcka na sídlišti, sportovní turnaje, Legoprojekt…). Zkrátka zapojit se může každý!


Více

Fathers heart

Fathers heart


Chceme se pod střechou Otcova domu sejít jako synové a dcery. Ztracení, kteří přišli po cestě Ježíše Krista a vrátili se domů. Rozliční ve svých obdarováních, jeho Duchem spojení v jedno. Věříme, že Otec miluje naši krajinu, že je blízko Jeho srdci. Ať přijde uzdravení. Chceme zjevovat a předávat Jeho lásku všem sirotkům mladým i starším. V blízkosti Otce nacházíme bezpečí, jsme doma. Strach a pochyby odchází a my objevíme svůj smysl a místo v krajině Jeho srdce.


Více

Rock Solid Band

Rock Solid Band


Přijměte mě jako děti" vyzývá nás Bůh. My jsme ho přijali a naše životy se proměnily. A tuhle zkušenost se snažíme pomocí hudby přiblížit také ostatním lidem. Věříme, že pravá chvála musí být životním stylem, hlavně se snažíme žít s Bohem a po tom o tom i zpíváme.


Více

Festival Na Výšinách

Festival Na VýšináchVíce